0(530) 235 75 80
Yukarı Çık

Pharmaozon Cilt Bakım Serumu

İçindekiler

  • Olive Oil (saf organik zeytinyağı)
  • Lipex shea butyrospermum parkii (shea butter ) AAK sertifikalı
  • Borage officinalis seed oil ( borage oil )
  • Citrus medicia limonum oil
  • Fragnance

Özellikler

PHARMAOZON SERUM yoğun ozon ve jel formülü ile fully ozonated olive diğer çok etkili doğal bileşikler ile karışımından elde edilmiştir. Ozon serumu jel formunda olduğu için yağlara göre etkisi 10 kat daha fazladır. Yüksek konsantre medikal ozon içerir. Zeytinyağı, Shea Butter, Borage Oil, Citrus Medicia Limonum Oil ile güçlü ve benzersiz bir etkiye sahiptir. Kimyasal, sentetik petrol türevi, alkol ve alerjen hiçbir katkı maddesi içermez. %100 doğaldır. Özel formulasyonu ile Türkiye'de ilk ve tektir.

Pharmaozon Kullanım Yerleri

Yoğun oksijen ile yaşlanma nedeniyle, uzun süre oksijenlenmeyen hücreleri oksijene doyurur. Mikro dokuda bozulmuş olan oksijen dengesinin yeniden düzenlemesine yardımcı olup yaşlanmayı geçiktirir.Cilt hücrelerinin antioksidan etkisi ile korunmasına destek olur.Cilde canlılık ve parlaklık verir.Cilt hücrelerinin büyüme, bölünme ve yenilenmesini sağlamaya destek olur, cildin peptit bağlarının oluşan elastik liflerini korumaya yardımcıdır.Doğal botoks etkisini destekler.Onarım ve yenileme için yapı taşı oluşturulmasına yardımcıdır.

Leke: Yaşlılık ve güneşe bağlı lekelerin giderilmesi için formüle edilmiş ve cildin tonlamasını sağlayan güçlü bir hücre yenileyici serumdur.

Sivilcelerde: İçeriğinde bulunan aktif oksijen sayesinde sivilcelere karşı etkilidir. Yeni sivilce oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Gözenekleri sıkıştırır ve komedon –siyah noktalar– oluşumunu önler. Bacaklardaki dolaşımın sisteminin düzene girmesine ve bölgedeki portakal kabuğu görümünü gidermesine yardımcıdır.

Ter kokuları: İstenmeyen tüm kokuları ve ter kokularını engellemeye karşı bir kapatıcıdır.

Lazer epilasyon sonrasında: Nemlendirici özelliğinden dolayı yardımcıdır. El ve ayaklarda oluşmuş doku sertleşmelerinin ve benzeri ölü hücrelerin giderilmesine yardımcıdır.

Topuk çatlaklıkları: Formülasyonun da bulunan etken maddelerle sıvı kaybını önleyerek topuk çatlaklarını giderir.

Vücut kuruluğu: Banyodan önce veya sonra masajla tüm vücuda uygulanmak sureti ile vücut kuruluğunu gidermeye yardımcıdır.

Saçlarda: Saçlara uygulandığı taktirde saç kök hücrelerini ve saçları besleme özelligi vardır. Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi belirgin bir ölçüde azaltır.Boya ve benzeri işlemler sonucunda yıpranış saçları canlandırır ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur.

Pharmaozon Nasıl Kullanılır?

Kırışıklıklar–Antiaging: Temiz ve kuru cildinize günde iki kez uygulayınız.

Sivilce: Temizlenmiş cilde sivilcelerin üzerine günde iki kez uygulanır.

Leke: Lekeli bölgeye önce peeling uygulayarak ölü deriyi atınız düzenli olarak sabah akşam uygulayınız.Gündüz güneş korumanızı ihmal etmeyiniz.

Saçlar için: Saçların yıkanmasından yaklaşık 20 dk önce saç ve saç diplerine masaj yapmak suretiyle uygulanır.