0(530) 235 75 80
Yukarı Çık

PHARMAOZON PLUS

Pharmaozon + Plus Profesyonel Cilt Bakımı ile kırışıklık karşıtı serum ve yoğun nemlendirici kremden oluşan iki farklı ürünün etkili kombinasyonunu aynı anda sunulması hedeflenmiştir.

Krem içeriğinde bulunan Hyaluronik asit, kırışıklık önlemeye yardımcı olan dünyada en çok kullanılan maddedir. Hyaluronik asidin çok yüksek kapasitede su tutma özelliği vardır. Kendi hacminin 1000 kat daha fazlası su tutar. Cildin esnek, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Yüz, boyun, dekolte bölgesindeki kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Yüz elastikiyetine destek verir. Yoğun nemlendiricidir. B5 vitamini ile kuruluk giderilmesine yardımcı olarak cildi onarır. Kuru cilt problemlerini çözer, cildin su kaybını önleyerek cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Hızlıca emilir, yağlı his bırakamaz.

Saf oksijen molekülleri içeren ozonlanmış serum (jel), cilt bakımında bir devrimdir. Çok uzun bir süreçte natürel zeytinyağının ozon ile ileri teknoloji kullanılarak doyurulmasıyla redoks işlemi sonucu elde edilir. Bu şekilde ozon yağ içerisine absorbe edilir ve jel formatına dönüşür. Jel form ozon konsantrasyonunun yoğunluğu anlamına gelir. Ozon yağının içerisindeki asit ve diğer bileşenlerle bağ zinciri ile hapsedilmiştir. Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak derinlemesine nüfuz eder. Cildin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar.

  • Bütün cilt tipleri için önerilmektedir.
  • Kırışıklık karşıtı
  • Besleyici
  • Yoğun nemlendirici

Temel İçerikler: Hyaluronik Asit & D-Panthenol & E vitamini - Ozonlanmış Zeytinyağı & Shea Yağı

Kullanım: Temiz cilde her gün sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulayınız. Her iki tüpten 1-2 kez sıkınız ve elinizin üstünde karıştırarak yüzünüze uygulayınız. Jel ve Krem formlarının aynı anda uygulanması ürünün emilimini ve verimini artırır. Tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Başka bir nemlendirici kullanımına gerek kalmaz.

Uyarı: Isı değişiminden kaynaklı fiziksel görünüm değişikliği normaldir. Verim farklılığı oluşturmaz.