0(530) 235 75 80
Yukarı Çık

Kurumsal

Amaç-Net 2003 yılından itibaren ozon ürünleri ve dermo-kozmetik ürünleri üretim ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. Pazarlama ve dağıtım ağımızı oluşturarak ürünlerimizin tüketicilerimize sunmak adına, ecza depoları, eczaneler, estetik ve plastik cerrahi merkezleri, güzellik salonlarıyla birlikte iş birliği içinde tüketicimizin sektör ihtiyacılarını karşılamaktayız. Firmamız; ozon pireparatlarını sağlık sektörüne kazandırma alanında öncülük yapmaktadır. Danışman eczacılarımız ve eczacılık fakültelerimizin destekleriyle AR-GE çalışmaları yürütmekte olup, kendini bütün cağdaş yeniliklere ayak uydurmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarında yurtdışı sağlık ve kozmetik sektöründe beğeni ve değer görerek, KKTC, Sudi Arabistan, Irak, İrlanda ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yaparak ülke ekonomisine kat değer sağlamaktadır. Yurtiçi, yurt dışı sektörel fuar ve kongre organizasyonlarında yer alarak, ürünlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak amacındadır.

Vizyomuz

Ülkemizde ve dünyanın her ülkesinde ozon pireparatları ve dermo-kozmetik alanında ilk tercih edilen ürünler arasına girmek ve enerjisini bir uluslararası bir Türk markası olarak sektörde topluma güven, kaliteye adayan kuruluş olabilmek.

Misyonumuz

Tüketici odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek ve pazara sunmak. Güvenilirliği, geniş ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ve küresel boyutta ürünler geliştirmek.

Temel Değerlerimiz

  • Kaliteli ve memnuniyet çerçevesinde hizmet vermek,
  • Her türlü istek ve şikayetlere çözüm sağlamak,
  • Pharmaozon olarak güven, saygı, inanç, azim ve dürüstlük içerisinde ilerlemek,
  • Müşterilerimize ve tüketicilerimize uygun sağlık koşullarında ürün üretebilmek ve sunmak.