0(530) 235 75 80
Yukarı Çık

OZONİCAL OZON YAĞI

İçindekiler

Ozonize %100 doğal sızma zeytinyağı, fregrance.

Özellikleri: Saf oksijen molekülleri içerir.Uzun süreçli naturel zeytinyağının ozon ile ileri teknoloji kullanarak doyurulmasıyla redoks işlemi sonucunda elde edilir. Ozon yağın içerisindeki asit ve diğer bileşenlerle bağ zincinciri ile hapsedilmiştir. Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelere nüfuz eder. Hücrelerin ihtiyacı olan beslenmeyi sağlar. Ozonun dezenfektan etkisi, yaşam kağnağımız olan saf oksijenle beraber hücrenin nefes almasına yardımcı olan formüldür.

Ozon Yağının Faydaları: Cilt defermasyonu ve kırışıklıklar,yaşlanma belirtilerini geciktirmeye, cilt lekelerine, sivilcelere, laser epilasyon sonrasında, kuru ciltlere,yağ parçalama ve bölgesel incelmeye,metobolizma hızlandırmaya yardımcıdır.

KULLANIM ŞEKLİ:

Ozonical ozon yağını yüzünüze sabah akşam uygulayınız. Tüm yüz ve vücuda masajla uygulanır. Uygulama sonrası uygulandığı bölgede hızla emilerek o bölgeyi nemlendirilir. Yüz ve vücuda uygulandığında dokuları gençleştirip, kırışıklıkların düzelmesini destekler.

Uyarılar

Klinik araştırmalara göre, bugüne kadar bilinen hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. %100 doğaldır.Formülünde hiçbir sentetik katkı maddesi içermez.