0(530) 235 75 80
Yukarı Çık

PHARMAOZON 50 ML PROFESYONEL CİLT BAKIM KREMİ

Peptidler cildin iyileşme sürecinde yaşamsal rol oynarlar. Vücutta doğal olarak bulunan amino asitleri biribirine bağlayan bağlardır. Amino asitler birleşerek proteinleri oluşturur. Yaş, çevresl faktörler, stres, sigara, hormon gibi etkenlere bağlı olarak zamanla vücutta azalırlar. Peptidlerin bu faktörlerle azalması sonucunda ciltte elastikiyet kaybı, kırışıklık, yaşlılık belirtileri ve ton farklılıkları ortaya çıkar. Palmitoyl Oligopeptide ve Palmitoyl tetra peptide_7 bir sinerji kombinasyonudur.

Yüzde; kırışıkları azaltmaya olanak veren, fibroblast hücrelerini uyarır.Önemli ölçüde kırışıkların görünümünü azaltarak kollajen yapımını arttırır. UV ışınları ile oluşan cilt lekeleri, yaşlılık lekeleri ve çizgilerinin gözle görülür derecede azalmasına yardımcı olan peptidler cilde kolayca nüfuz ederek nem kazandırır, elastikiyet kaybını önler. Cildi sıkılaştıran, yeniden yapılandıran ve kırışıkların görünümünü azaltan peptidler, adeta gençlik hormonuna benzer etkiyle yaşlanma belirtilerini azaltır, kollajen üretimini arttırarak her zaman genç görünümlü kalmanızı sağlar.

Yoğun miktarda A,E gibi antioksidan içerdiğinden; cildinizi nemlendirip doğal bir canlılık, parlaklık verir. Ca,Mg,Betakaroten ile güçlendirilmiş formülasyonu ile besleyici ve hassas yapısıyla kırışıkların görünümünün hafiflemesine yardımcıdır.

Benzersiz nemlendirme özelliği ile ciltte ipeksi bir doku bırakır.Düzenli kullanımda;

*Erken yaşlanmayı önler,

*Elastikiyet ve dayanıklılığlı arttırır,

*Nemlendirir,korur.

ZENGİN FORMÜLÜ İLE CİLDİNİZİ YAŞLANMAYA KARŞI KORUR.TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR.

KULLANIM ŞEKLİ; Tüm yüz, boyun, kaz ayağı çevresine ve çene bölgesine çok az miktar ,dairesel hareketlerle masaj yaparak günde iki defa uygulayınız. Uygulama öncesi temiz ve kuru bir cilde uygulanmalıdır. İlk uygulamalarda karıncalanma hissi yaratabilir. Bu normaldir. Daha iyi bir etki sağlamak için PHARMAOZON CİLT TEMİZLEYİCİ KÖPÜK ile beraber kullanmanızı öneririz.Pharmaozon krem üzerine güneş koruyucu kullanmanız önerilir.