0(530) 235 75 80
Yukarı Çık

PHARMAOZON 50 ML CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

PHARMAOZON CİLT TEMİZLEYİCİ KÖPÜK NAR VE SALATALIK EKSTRELİ

Cildin doğal ve temel besleyicilerini ciltlen uzaklaştırmadan, cildinizi derinlemesine temizlemeye zararlı bir toksik etkenlerden arındırmaya yardımcı olur.

Bütün cilt tipleri için önerilmektedir.Cildi rahatlatır, PH değeri cilt ile uyumludur.

İçeriğinde bulunan bitkisel gliserin cildin yumuşaklığı ve nem dengesini korur içerdiği salatalık ekstresi ( CUCUTMIS SATIVUS EXTRE )hücre yenilenmesi yardımcı olan arginine amino asidi içerir. Cildin nem düzeyini korur.İçeriğindeki C vitamini ve oksidan ve renk açısı, demir, bakır ve çinko ile elastik ve sıkı bir cilt sağlamaya yardımcı olur.

Formülünde bulunan NAR EKSTRESİ ( PUNİCA GRANATUM EXTRE=POMAGRANTE EXTRE ) ve E VİTAMİNİ güçlü bir ANTİOKSİDAN olup, yaşlanma sürecini geciktirir ve yaşlanma etkilerinin erken ortaya çıkmasını engeller. NAR ekstresi çeşitli vitaminler ve polifenoller içerir.

Nar ekstresi ile yapılan çalışmalar yaşlanma proseslerini yavaşlatabildiği hücresel hasarlara karsı koruma sağladığını belirtmektedir.

PHARMAOZON CİLT TEMİZLEYİCİ KÖPÜĞÜNÜN formülünde bulunan b5 cildin sağlıklı görünmesine yardımcı olur. İçeriğindeki ALLANTOİN, Cilt tahrişi önleyici nemlendirici cildi sakinleştirici etkisinden dolayı formüle eklenmiştir. Geliştirilmiş yumuşak köpürme etkisi vardır. Cildi güzelleştirir cildi yoğun olarak yumuşatır.

PHARMAOZON CİLT TEMİZLEME KÖPÜGÜ:

Cildi derinlemesine temizlemeye,

Cildin yenilenmesini hızlandırmaya,

Cildin korunmasına,

Cilt hücrelerinin uyarılmasına ve canlandırılmasına,

Cildin nem düzeyini korumaya,

Cildin yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcıdır.

KULLANIM ŞEKLİ: Bir veya iki pompa köpük dairesel hareketlerle cilde uygulanır. Bol suyla yıkayarak ciltten arındırılır sabah ve akşam kullanımı tavsiye edilir.