0(530) 235 75 80
Yukarı Çık

Pharmaozon Arnika Profesyonel Cilt Bakım Serumu

Pharmaozon Arnika Profesyonel Cilt Bakım Serumu, cildinize ihtiyaç duyduğu nemi derinlemesine sağlar.

İçeriğinde kullanılan Hyaluronik asit, kırışıklık önlemeye yardımcı olan dünyada en çok kullanılan maddedir. Hyaluronik asidin çok yüksek kapasitede su tutma özelliği vardır. Kendi hacminin 1000 kat daha fazlası su tutar. Cildin esnek, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Yüz, boyun, dekolte bölgesindeki kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Yüz elastikiyetine destek verir. Yoğun nemlendiricidir. B5 vitamini ile kuruluk giderilmesine yardımcı olarak cildi onarır. Kuru cilt problemlerini çözer, cildin su kaybını önlemeye yardımcı olarak cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Hızlıca emilir, yağlı his bırakamaz.

Temel İçerikler: Ozonized Olive Oil, Arnica montana flower oil, Amyl cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl lonone, D-Limonene, Linalool

Kullanım: Cildinizi nemlendirmeye destek olur. Cilde Işıltı ve parlaklık verir. Yağlı bir his bırakmadan ciltten hızlıca emilir. Cildinizi temizledikten sonra günde iki kez uygulayınız. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Uyarı: Yalnız haricen kullanınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Isi değişiminden kaynaklı fiziksel görünüm değişikliği verim farklılığı oluşturmaz. Açık yaralarda ve hasarlı ciltlerde kullanılmamalıdır. Mukoza zarlarına ve göz çevresine uygulamayın. Göz ile temasından kaçının. Göz ile temas etmesi halinde bol su ile durulayın.