0(530) 235 75 80
Yukarı Çık

Pharmaozon Roll On

İçindekiler:

Olive Oil(saf organik zeytinyağı)

Lipex shea butyrospermum parkii(shea butter ) AAKsertifikalı

Borage officinalis seed oil ( borage oil )

Citrus medicia limonum oil

Fragnance

Özellikleri:

  • Saf okjijen molekülleri içerir.
  • Anti-Aging etkilidir.
  • Omega 3-6-9 içerir. Cildi nemlendirir,onarır.
  • Cilde canlılık,parlaklık verir
  • Cildi Besler
  • El Yüz ve Vücut içindir.
  • Roll-on özelliği sayesinde daha rahat kullanılmaktadır.

Kullanım Alanı:

Yoğun oksijen ile yaşlanma nedeniyle, uzun süre oksijenlenmeyen hücreleri oksijene doyurur. Mikro dokuda bozulmuş olan oksijen dengesinin yeniden düzenlemesine yardımcı olup yaşlanmayı geçiktirir.Cilt hücrelerinin antioksidan etkisi ile korunmasına destek olur.Cilde canlılık ve parlaklık verir.Cilt hücrelerinin büyüme, bölünme ve yenilenmesini sağlamaya destek olur, cildin peptit bağlarının oluşan elastik liflerini korumaya yardımcıdır.Doğalbotoks etkisini destekler.Onarım ve yenileme için yapı taşı oluşturulmasına yardımcıdır.

Leke:Yaşlılık ve güneşe bağlı lekelerin giderilmesi için formüle edilmiş ve cildin tonlamasını sağlayan güçlü bir serumdur.

Sivilcelerde: İçeriğinde bulunan aktif oksijen sayesinde sivilcelere karşı etkilidir. Yeni sivilce oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Gözenekleri sıkıştırır ve komedon –siyah noktalar– oluşumunu önler. Bacaklardaki dolaşımın sisteminin düzene girmesine ve bölgedeki portakal kabuğu görümünü gidermesine yardımcıdır.

Çatlaklar: Çatlakların görünümünün hafiflemesine destektir.Sadece dış yüzeyi yumuşatmakla kalmaz içerden destek sağlar.Cildin esnemesine yardımcı olur.Nemlendirir, kuruluğu giderir.

Ter kokuları: İstenmeyen tüm kokuları ve ter kokularını engellemeye karşı bir kapatıcıdır.

Lazer epilasyon sonrasında: Nemlendirici özelliğinden dolayı yardımcıdır. El ve ayaklarda oluşmuş doku sertleşmelerinin ve benzeri ölü hücrelerin giderilmesine yardımcıdır.

Topuk çatlaklıkları: Formülasyonun da bulunan etken maddelerle sıvı kaybını önleyerek topuk çatlaklarını giderir.

Vücut kuruluğu: Banyodan önce veya sonra masajla tüm vücuda uygulanmak sureti ile vücut kuruluğunu gidermeye yardımcıdır.

Saçlarda: Saçlara uygulandığı taktirde saç kök hücrelerini ve saçları besleme özelligi vardır. Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi belirgin bir ölçüde azaltır.Boya ve benzeri işlemler sonucunda yıpranış saçları canlandırır ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur.

Pharmaozon Nasıl Kullanılır?

Kırışıklıklar–Antiaging: Temiz ve kuru cildinize günde iki kez uygulayınız.

Sivilce: Temizlenmiş cilde sivilcelerin üzerine günde iki kez uygulanır.

Leke: Lekeli bölgeye önce peeling uygulayarak ölü deriyi atınız düzenli olarak sabah akşam uygulayınız.Gündüz güneş korumanızı ihmal etmeyiniz.